Slaný déšť ...

26. října 2011 v 18:13 | Goofy Girl (GG) |  Moje STORY
... Seděla tam tiše uprostřed bouřící se přírody. Už byla sama ... Ano, teď je to právě to, co potřebuje. Byla si tím zcela jistá, ale přesto jí v ten moment chyběl někdo, komu by se mohla vyplakat na rameni. Nepotřebovala slyšet slova útěchy, vždyť to byla právě ona, kdo všechno zničil. Jediné, co chtěla cítit, bylo teplo lidského těla.
Zuby jí začaly zimou přímo drkotat. Až teď si uvědomila, že kapky, které jí stékají po tváři nejsou jen slané. Podzimní slunce zmizelo v dáli a nad ní se krčily jen temné deštivé mraky. Déšť milovala a ani ji nenapadlo se zvednou a ukrýt se pod nedalekým mostem. Seděla tiše, uprostřed louky, která bývala v létě doslova posypaná nejrůznějšími barevnými kvítky.
V téhle chvíli byla schopna rozpoznat pouze uzavřená poupata nějakého lučního plevele. Všechno bylo rázem šedé. Ne jen okolí, ve kterém se právě nacházela, ale také její vlastní život. Už neviděla svět barevně jako před tím. Jediné, co si šeptem opakovala bylo " všechno jednou přebolí " ..."Všechno bude fajn..."
Zaklonila hlavu a kapky deště jí padaly na uplakané oči...

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama